Volně prodejné léky na nespavost a deprese

LEROS Species Nervinae Planta perorální léčivý čaj 20x1.5g sáčky

LEROS Species Nervinae Planta perorální léčivý čaj 20x1.5g sáčky - volně prodejný lék na nespavost a deprese

Tradiční rostlinný léčivý přípravek užívaný ke zklidnění při nervovém vyčerpání, předrážděnosti a napětí, při lehčích formách nespavosti a neurastenického syndromu (střídání podrážděnosti a únavy, bolesti hlavy, poruchy soustředění, poruchy spánku). Zmírňuje trávicí obtíže provázející tyto stavy.

42 Kč

Zobrazit

Novo-passit Perorální roztok 200ml

Novo-passit Perorální roztok 200ml - volně prodejný lék na nespavost a deprese

Volně prodejný lék na nespavost a deprese je kombinací rostlinných extraktů se sedativním (tlumivým) účinkem a guaifenesinu. Guaifenesin odstraňuje strach a úzkost a uvolňuje kosterní (příčně pruhované) svalstvo. Volně prodejný lék na nespavost a deprese mohou užívat dospělí, mladiství a děti ve věku nad 12 let.

159 Kč

Zobrazit

Novo-Passit roztok 100ml

Novo-Passit roztok 100ml - volně prodejný lék na nespavost a deprese

Určen k léčbě úzkostných stavů, předrážděnosti, k léčbě lehčích forem nespavosti a na bolesti hlavy, způsobené psychickým napětím.

95 Kč

Zobrazit

Vitango 200mg potahové tablety 30ks

Vitango 200mg potahové tablety 30ks - volně prodejný lék na nespavost a deprese

Tradiční rostlinný léčivý přípravek, který se používá k přechodné úlevě od příznaků stresu, jako je např. únava, pocity slabosti a vyčerpání.

219 Kč

Zobrazit

Sédatif PC 90 tablet

Sédatif PC 90 tablet - volně prodejný lék na nespavost a deprese

SÉDATIF PC je homeopatický léčivý přípravek užívaný tradičně v homeopatii k léčbě úzkosti a emočního napětí, které se projevují např. neklidem, nervozitou, podrážděností a poruchami koncentrace, a k léčbě lehkých poruch spánku.

224 Kč

Zobrazit

Kneipp Kozlík 500mg 90 tablet

Kneipp Kozlík 500mg 90 tablet - volně prodejný lék na nespavost a deprese

Slouží ke zmírnění lehkých příznaků psychického stresu a k podpoře spánku.

249 Kč

Zobrazit

Persen Forte 40 tvrdých tobolek

Persen Forte 40 tvrdých tobolek - volně prodejný lék na nespavost a deprese

Volně prodejný lék Persen Forte patří do skupiny léčiv nazývaných fytofarmaka - sedativa (zklidňující léky), anxiolytika (léky odstraňující úzkost), hypnotika (léky navozující spánek).

277 Kč

Zobrazit

Persen 20 obalovaných tablet

Persen 20 obalovaných tablet - volně prodejný lék na nespavost a deprese

Užívá se při psychovegetativních poruchách nejrůznější povahy, projevujících se zvýšeným napětím, podrážděností, neklidem, rozladěností, strachem, úzkostí, poruchami koncentrace, poruchami usínání a spánku, pocitem únavy po probuzení nebo i minimální námaze, pocením dlaní a třesem rukou.

98 Kč

Zobrazit

Persen Forte 20 kapslí

Persen Forte 20 kapslí - volně prodejný lék na nespavost a deprese

Persen Forte je kombinací extraktů kořenu kozlíku lékařského, listů meduňky lékařské a máty peprné. Komplex těchto látek se vyznačuje zklidňujícími a relaxačními účinky. Léky je možné užívat delší dobu, protože nevyvolávají závislost. Volně prodejný lék na nespavost a deprese Persen Forte je určen pro dospělé od 18 let.

199 Kč

Zobrazit

Na webu Volneprodejneleky.cz naleznete katalog volně prodejných léků, které lze následně objednat u partnerských obchodů. Informace o doméně Volneprodejneleky.cz jsou dostupné zde: Volneprodejneleky.cz - informace. Zajímají vás další volně dostupné služby nebo zboží? Na webu Volné domény na prodej najdete seznam volných domén k prodeji s garancí nejnižší ceny.

Zásady ochrany osobních údajů
Prodej domény
Copyright © 2024 Volneprodejneleky.cz.
Kontakt a reklama na tomto webu