Volně prodejné léky na hemeroidy

Faktu rektální mast 20g

Faktu rektální mast 20g - volně prodejný lék na hemeroidy

Volně prodejný lék na hemeroidy se užívá k léčbě hemoroidů. Mast je určena k léčení vnějších i vnitřních hemoroidů. Volně prodejný lék na hemeroidy se používá i při vyrážkách a svědění v oblasti konečníku (anální ekzémy, pruritus).

120 Kč

Zobrazit

Faktu čípky 20ks

Faktu čípky 20ks - volně prodejný lék na hemeroidy

Léčivou látkou přípravků Faktu mast a Faktu čípky je polykresulen a cinchokain. Volně prodejný lék na hemeroidy Faktu rychle zastavuje krvácení, svědění a pálení při hemoroidech a dalších obtížích v oblasti konečníku. Zabraňuje vzniku zánětu a podporuje regeneraci postižené oblasti. Cinchokain způsobuje místní znecitlivění, čímž snižuje bolest a svědění v oblasti konečníku.

149 Kč

Zobrazit

Procto-glyvenol rektalní krém 30g

Procto-glyvenol rektalní krém 30g - volně prodejný lék na hemeroidy

Procto-Glyvenol se používá pro místní léčbu hemoroidů. První léčivá látka, tribenosid působí místně na příčiny zánětu. Druhá léčivá látka, lidokain je místní anestetikum, které poskytuje okamžitou úlevu od svědění, píchání a bolesti.

161 Kč

Zobrazit

Procto-glyvenol rektalní čípek 10

Procto-glyvenol rektalní čípek 10 - volně prodejný lék na hemeroidy

Procto-Glyvenol se používá pro místní léčbu vnějších a vnitřních hemeroidů. První léčivá látka, tribenosid působí místně na příčiny zánětu. Druhá léčivá látka, lidokain je místní anestetikum, které poskytuje okamžitou úlevu od svědění, píchání a bolesti.

161 Kč

Zobrazit

Cilkanol 300mg 30 tvrdých tobolek

Cilkanol 300mg 30 tvrdých tobolek - volně prodejný lék na hemeroidy

Cilkanol užívají na doporučení lékaře dospělí a mladiství při chronických žilních onemocněních ke zmírnění obtíží, jako jsou otoky, bolest, svědění a křeče dolních končetin, k podpoře hojení bércových vředů a při hemoroidech.

122 Kč

Zobrazit

Glyvenol 400 por.cps.mol. 60x400mg

Glyvenol 400 por.cps.mol. 60x400mg - volně prodejný lék na hemeroidy

Glyvenol se používá u dospělých a dospívajících k léčbě onemocnění žilního krevního oběhu, jako je pocit únavy, napětí a tíže v nohou, otoky a bolesti způsobené dlouhodobým stáním nebo sezením.

409 Kč

Zobrazit

Diozen 500mg 30 tablet

Diozen 500mg 30 tablet - volně prodejný lék na hemeroidy

Léčba příznaků a projevů chronické žilní insuficience dolních končetin. Léčba akutní ataky hemoroidálního onemocnění

149 Kč

Zobrazit

Diozen 500mg 60 tablet

Diozen 500mg 60 tablet - volně prodejný lék na hemeroidy

Léčba příznaků a projevů chronické žilní insuficience dolních končetin. Léčba akutní ataky hemoroidálního onemocnění

163 Kč

Zobrazit

Venoruton forte tablety 60x500mg

Venoruton forte tablety 60x500mg - volně prodejný lék na hemeroidy

Volně prodejný lék na hemeroidy je určen k léčbě těžkých a bolestivých nohou, otoků kotníků a bérců, při chronické žilní nedostatečnosti nebo po žilních zánětech. Dále se užívá k léčbě příznaků a změn po hluboké žilní trombóze (posttrombotický syndrom) a k léčbě otoků, které vznikají při poruše odtoku lymfy (lymfedém).

489 Kč

Zobrazit

Nobilis Tilia Zklidňující gel Hemorol 50ml

Nobilis Tilia Zklidňující gel Hemorol 50ml - volně prodejný lék na hemeroidy

Gel Hemorol obsahuje rostlinné výtažky v kombinaci s oleji a másly. Přírodní oleje pokožku šetrně zvláčňují, zjemňují a regenerují.

239 Kč

Zobrazit

Na webu Volneprodejneleky.cz naleznete katalog volně prodejných léků, které lze následně objednat u partnerských obchodů. Informace o doméně Volneprodejneleky.cz jsou dostupné zde: Volneprodejneleky.cz - informace. Zajímají vás další volně dostupné služby nebo zboží? Na webu Volné domény na prodej najdete seznam volných domén k prodeji s garancí nejnižší ceny.

Zásady ochrany osobních údajů
Prodej domény
Copyright © 2022 Volneprodejneleky.cz.
Kontakt a reklama na tomto webu