Volně prodejné léky na hemeroidy

Faktu rektální mast 20g

Faktu rektální mast 20g - volně prodejný lék na hemeroidy

Volně prodejný lék na hemeroidy se užívá k léčbě hemoroidů. Mast je určena k léčení vnějších i vnitřních hemoroidů. Volně prodejný lék na hemeroidy se používá i při vyrážkách a svědění v oblasti konečníku (anální ekzémy, pruritus).

109 Kč

Zobrazit

Faktu čípky 20ks

Faktu čípky 20ks - volně prodejný lék na hemeroidy

Léčivou látkou přípravků Faktu mast a Faktu čípky je polykresulen a cinchokain. Volně prodejný lék na hemeroidy Faktu rychle zastavuje krvácení, svědění a pálení při hemoroidech a dalších obtížích v oblasti konečníku. Zabraňuje vzniku zánětu a podporuje regeneraci postižené oblasti. Cinchokain způsobuje místní znecitlivění, čímž snižuje bolest a svědění v oblasti konečníku.

169 Kč

Zobrazit

Procto-glyvenol rektalní krém 30g

Procto-glyvenol rektalní krém 30g - volně prodejný lék na hemeroidy

Procto-Glyvenol se používá pro místní léčbu hemoroidů. První léčivá látka, tribenosid působí místně na příčiny zánětu. Druhá léčivá látka, lidokain je místní anestetikum, které poskytuje okamžitou úlevu od svědění, píchání a bolesti.

179 Kč

Zobrazit

Procto-glyvenol rektalní čípek 10

Procto-glyvenol rektalní čípek 10 - volně prodejný lék na hemeroidy

Procto-Glyvenol se používá pro místní léčbu vnějších a vnitřních hemeroidů. První léčivá látka, tribenosid působí místně na příčiny zánětu. Druhá léčivá látka, lidokain je místní anestetikum, které poskytuje okamžitou úlevu od svědění, píchání a bolesti.

169 Kč

Zobrazit

Cilkanol 300mg 30 tvrdých tobolek

Cilkanol 300mg 30 tvrdých tobolek - volně prodejný lék na hemeroidy

Cilkanol užívají na doporučení lékaře dospělí a mladiství při chronických žilních onemocněních ke zmírnění obtíží, jako jsou otoky, bolest, svědění a křeče dolních končetin, k podpoře hojení bércových vředů a při hemoroidech.

123 Kč

Zobrazit

Dobexil H rektální mast 20g

Dobexil H rektální mast 20g - volně prodejný lék na hemeroidy

Obsahuje směs látek tlumících příznaky hemoroidálních a dalších onemocnění konečníku. Upravuje porušenou funkci stěn hemoroidálních žil, tlumí jejich zvýšenou propustnost, zvyšuje jejich odolnost a snižuje tvorbu otoků.

79 Kč

Zobrazit

Glyvenol 400 por.cps.mol. 60x400mg

Glyvenol 400 por.cps.mol. 60x400mg - volně prodejný lék na hemeroidy

Glyvenol se používá u dospělých a dospívajících k léčbě onemocnění žilního krevního oběhu, jako je pocit únavy, napětí a tíže v nohou, otoky a bolesti způsobené dlouhodobým stáním nebo sezením.

469 Kč

Zobrazit

Diozen 500mg 30 tablet

Diozen 500mg 30 tablet - volně prodejný lék na hemeroidy

Léčba příznaků a projevů chronické žilní insuficience dolních končetin. Léčba akutní ataky hemoroidálního onemocnění

139 Kč

Zobrazit

Diozen 500mg 120 tablet

Diozen 500mg 120 tablet - volně prodejný lék na hemeroidy

Léčba příznaků a projevů chronické žilní insuficience dolních končetin. Léčba akutní ataky hemoroidálního onemocnění

369 Kč

Zobrazit

Diozen 500mg 60 tablet

Diozen 500mg 60 tablet - volně prodejný lék na hemeroidy

Léčba příznaků a projevů chronické žilní insuficience dolních končetin. Léčba akutní ataky hemoroidálního onemocnění

189 Kč

Zobrazit

Preparation H rektalní čípky 12ks

Preparation H rektalní čípky 12ks - volně prodejný lék na hemeroidy

Volně prodejný lék na hemeroidy se používá k rychlému, dočasnému zmírnění bolestivého pálení, svědění a dalších nepříjemných potíží při hemoroidech. Zmírňuje bolestivé vyprazdňování. Čípky k rektální aplikaci.

199 Kč

Zobrazit

Preparation H rektalní mast 25g

Preparation H rektalní mast 25g - volně prodejný lék na hemeroidy

Volně prodejný lék na hemeroidy se používá k rychlému, dočasnému zmírnění bolestivého pálení, svědění a dalších nepříjemných potíží při hemoroidech. Zmírňuje bolestivé vyprazdňování.

169 Kč

Zobrazit

Venoruton forte tablety 60x500mg

Venoruton forte tablety 60x500mg - volně prodejný lék na hemeroidy

Volně prodejný lék na hemeroidy je určen k léčbě těžkých a bolestivých nohou, otoků kotníků a bérců, při chronické žilní nedostatečnosti nebo po žilních zánětech. Dále se užívá k léčbě příznaků a změn po hluboké žilní trombóze (posttrombotický syndrom) a k léčbě otoků, které vznikají při poruše odtoku lymfy (lymfedém).

489 Kč

Zobrazit

Venoruton tvrdé tobolky 50x300mg

Venoruton tvrdé tobolky 50x300mg - volně prodejný lék na hemeroidy

Volně prodejný lék na hemeroidy je určen k léčbě těžkých a bolestivých nohou, otoků kotníků a bérců, při chronické žilní nedostatečnosti nebo po žilních zánětech. Úleva od otoků a souvisejících příznaků chronické žilní insuficience, jako jsou unavené, těžké, oteklé a bolestivé nohy, křeče, parestézie a neklidné nohy.

259 Kč

Zobrazit

Na webu Volneprodejneleky.cz naleznete katalog volně prodejných léků, které lze následně objednat u partnerských obchodů. Informace o doméně Volneprodejneleky.cz jsou dostupné zde: Volneprodejneleky.cz - informace. Zajímají vás další volně dostupné služby nebo zboží? Na webu Volné domény na prodej najdete seznam volných domén k prodeji s garancí nejnižší ceny.

Web Volneprodejneleky.cz využívá pro měření návštěvnosti a personalizaci reklam soubory cookies. Web neschromaďuje žádné osobní údaje.
Copyright © 2021 Volneprodejneleky.cz.
Kontakt a reklama na tomto webu