Volně prodejné léky na reflux

Iberogast perorální kapky roztok 50ml

Iberogast perorální kapky roztok 50ml - volně prodejný lék na reflux

Iberogast je rostlinný léčivý přípravek pro poruchy zažívacího traktu, především poruchy funkce a motility žaludku a střev. Tyto poruchy se projevují především příznaky jako je bolest žaludku, pocit plnosti, meteorismus, gastrointestinální křeče, nauzea a pálení žáhy.

329 Kč

Zobrazit

Rennie 48 žvýkacích tablet

Rennie 48 žvýkacích tablet - volně prodejný lék na reflux

Žvýkací tablety jsou léčivým přípravkem, který chrání sliznici žaludku a tenkého střeva tím, že působí proti překyselení žaludeční šťávy. Neutralizují přebytečné žaludeční kyseliny a obnovují normální rovnováhu ve složení žaludeční šťávy.

139 Kč

Zobrazit

Rennie žvýkací tablety 24ks

Rennie žvýkací tablety 24ks - volně prodejný lék na reflux

Čtěte pečlivě příbalovou informaci. Rennie je lék k vnitřnímu užití. Rychlá a bezpečná úleva pro váš žaludek. Při pálení žáhy, při překyselení žaludku a pocitu plnosti. Působí již po 5 minutách. Jedná se o žvýkací tablety.

79 Kč

Zobrazit

Omeprazol Teva Pharma 10mg perorální orální tobolky enterosolventní tvrdá 28x10mg

Omeprazol Teva Pharma 10mg perorální orální tobolky enterosolventní tvrdá 28x10mg - volně prodejný lék na reflux

Výdej přípravku bez lékařského předpisu je možný při příznacích refluxu (tj.pálení žáhy, kyselá regurgitace) u dospělých a dětí od 1 roku (s váhou nad 10 kg).

128 Kč

Zobrazit

Iberogast perorální kapky roztok 20ml

Iberogast perorální kapky roztok 20ml - volně prodejný lék na reflux

Rostlinný léčivý přípravek pro poruchy zažívacího traktu, především poruchy funkce a motility žaludku a střev. Tyto poruchy se projevují především příznaky jako je bolest žaludku, pocit plnosti, meteorismus, gastrointestinální křeče, nauzea a pálení žáhy.

169 Kč

Zobrazit

Zentiva 10 Helicid 10mg 28 tvrdých tobolek

Zentiva 10 Helicid 10mg  28 tvrdých tobolek - volně prodejný lék na reflux

Enterosolventní tvrdé tobolky omeprazolum. Patří do skupiny léčiv nazývaných protivředová léčiva (antiulceróza). Snižuje tvorbu žaludeční kyseliny.

189 Kč

Zobrazit

Nolpaza 20 mg perorální tablety Enterosolventní měkká 14x20mg

Nolpaza 20 mg perorální tablety Enterosolventní měkká 14x20mg - volně prodejný lék na reflux

Moderní lék, který umožňuje dlouhodobou úlevu od pálení žáhy. Zajišťuje kontrolu sekrece žaludeční kyseliny po 24 hodin a užívá se jen 1 tableta denně. Vhodný zejména pro pacienty, kteří trpí pálením žáhy velmi často.

129 Kč

Zobrazit

Talcid 500mg žvýkací tablety 20ks

Talcid 500mg žvýkací tablety 20ks - volně prodejný lék na reflux

Volně prodejný lék na reflux mírní pálení žáhy, pocit plnosti, bolest v nadbřišku, při záněty žaludeční sliznice, na žaludeční a dvanáctníkové vředy a záněty jícnu.

99 Kč

Zobrazit

Rennie Spearmint bez cukru Žvýkací tablety 36ks

Rennie Spearmint bez cukru Žvýkací tablety 36ks - volně prodejný lék na reflux

Lék k vnitřnímu užití. Rychlá a bezpečná úleva pro váš žaludek. Při pálení žáhy, při překyselení žaludku a pocitu plnosti. Působí již po několika minutách. Bez cukru. Jedná se o žvýkací tablety.

117 Kč

Zobrazit

Rennie Antacidum 96 žvýkacích tablet

Rennie Antacidum 96 žvýkacích tablet - volně prodejný lék na reflux

Rennie žvýkací tablety jsou léčivým přípravkem, který chrání sliznici žaludku a tenkého střeva tím, že působí proti překyselení žaludeční šťávy neboli pálení žáhy.

219 Kč

Zobrazit

Maalox® Máta perorální tablety žvýkací 40ks

Maalox® Máta perorální tablety žvýkací 40ks - volně prodejný lék na reflux

Volně prodejný lék na reflux se užívá k léčbě obtíží souvisejících s nadbytkem žaludeční kyseliny, jako je pálení žáhy, nadměrné říhání apod. Čtěte podrobně příbalový leták.

109 Kč

Zobrazit

Maalox® bez cukru Citron 40 perorálních žvýkacích tablet

Maalox® bez cukru Citron 40 perorálních žvýkacích tablet - volně prodejný lék na reflux

Proti nadměrné kyselosti žaludeční šťávy. Léčivé látky obsažené v přípravku mají silný neutralizační účinek na kyselinu chlorovodíkovou, která je zodpovědná za kyselost žaludečního obsahu, a tím jeho kyselost snižuje.

109 Kč

Zobrazit

Apo-Panto 20 mg perorální tablety Enterosolventní měkká 14x20mg

Apo-Panto 20 mg perorální tablety Enterosolventní měkká 14x20mg - volně prodejný lék na reflux

Tento přípravek obsahuje léčivou látku pantoprazol, ta zastavuje „pumpu“ která produkuje žaludeční kyselinu. Tímto způsobem se snižuje množství kyseliny v žaludku. Používá se ke krátkodobé léčbě refluxních příznaků (např. pálení žáhy, kyselá regurgitace) u dospělých.

149 Kč

Zobrazit

Iberogast perorální kapky 100ml

Iberogast perorální kapky 100ml - volně prodejný lék na reflux

Iberogast je rostlinný léčivý přípravek pro poruchy zažívacího traktu, především poruchy funkce a motility žaludku a střev. Tyto poruchy se projevují především příznaky jako je bolest žaludku, pocit plnosti, meteorismus, gastrointestinální křeče, nauzea a pálení žáhy.

499 Kč

Zobrazit

Gaviscon Duo Efekt Žvýkací tablety 48ks

Gaviscon Duo Efekt Žvýkací tablety 48ks - volně prodejný lék na reflux

Gaviscon Duo Efekt žvýkací tablety je kombinace dvou antacid (uhličitanu vápenatého a hydrogenuhličitanu sodného) a alginátu. Působí dvojím způsobem: odstraňuje bolest a zažívací potíže; utišuje pálivou bolest na hrudníku způsobenou žaludečním obsahem.

229 Kč

Zobrazit

Gaviscon Duo Efekt Žvýkací tablety 24ks

Gaviscon Duo Efekt Žvýkací tablety 24ks - volně prodejný lék na reflux

Gaviscon Duo Efekt žvýkací tablety je kombinace dvou antacid (uhličitanu vápenatého a hydrogenuhličitanu sodného) a alginátu. Působí dvojím způsobem: odstraňuje bolest a zažívací potíže; utišuje pálivou bolest na hrudníku způsobenou žaludečním obsahem.

139 Kč

Zobrazit

Gaviscon Žvýkací tablety 48ks

Gaviscon Žvýkací tablety 48ks - volně prodejný lék na reflux

Volně prodejný lék na reflux vytváří ochrannou vrstvu, která plave na povrchu obsahu žaludku. Tato vrstva brání úniku žaludeční kyseliny z žaludku do jícnu, a tak zmírňuje pocit pálení žáhy a nepříjemné pocity, které žaludeční kyselina v ústech a krku působí.

159 Kč

Zobrazit

Ortanol 10 mg perorální orální tobolky enterosolventní tvrdá 28 ks

Ortanol 10 mg perorální orální tobolky enterosolventní tvrdá 28 ks - volně prodejný lék na reflux

Volně prodejný lék na reflux určený k léčbě žaludečních vředů, dlouhodobě snižuje kyselost žaludku.

119 Kč

Zobrazit

Helicid 10 Zentiva 10mg 14 tvrdých tobolek

Helicid 10 Zentiva 10mg 14 tvrdých tobolek - volně prodejný lék na reflux

Obsahuje léčivou látku omeprazol. Omeprazol patří do skupiny léčiv nazývaných „inhibitory protonové pumpy“. Účinkují tak, že snižují množství kyseliny, která se tvoří ve Vašem žaludku.

109 Kč

Zobrazit

Na webu Volneprodejneleky.cz naleznete katalog volně prodejných léků, které lze následně objednat u partnerských obchodů. Informace o doméně Volneprodejneleky.cz jsou dostupné zde: Volneprodejneleky.cz - informace. Zajímají vás další volně dostupné služby nebo zboží? Na webu Volné domény na prodej najdete seznam volných domén k prodeji s garancí nejnižší ceny.

Web Volneprodejneleky.cz využívá pro měření návštěvnosti a personalizaci reklam soubory cookies. Web neschromaďuje žádné osobní údaje.
Copyright © 2021 Volneprodejneleky.cz.
Kontakt a reklama na tomto webu