Volně prodejné léky na vředy

Bepanthen® Plus krém 30g

Bepanthen® Plus krém 30g - volně prodejný lék na vředy

Krém k ošetření poranění kůže s rizikem infekce (odřeniny, oděrky, řezné rány), včetně chronických (proleženiny). Vhodný po epilaci i depilaci. Podporuje hojení ran a zabraňuje jejich vysušování. Rychle se vstřebává. Obsahuje regenerační a antiseptické léčivé složky.

159 Kč

Zobrazit

Wobenzym 800 tablet

Wobenzym 800 tablet - volně prodejný lék na vředy

Wobenzym působí proti zánětům, otokům a zmírňuje bolest. Zkracuje dobu léčby po úrazech nebo operacích a posiluje imunitu díky obsaženým vitamínům, probiotikům a enzymům.

2 499 Kč

Zobrazit

Wobenzym 300 tablet

Wobenzym 300 tablet - volně prodejný lék na vředy

Lék Wobenzym obsahuje unikátní směs enzymů, jejíž účinnost je ověřena rozsáhlým vědeckým výzkumem, řadou kontrolovaných klinických studií a více než 40letou léčebnou praxí.

1 099 Kč

Zobrazit

Infadolan dermální mast 100g

Infadolan dermální mast 100g - volně prodejný lék na vředy

Infadolan se používá na neinfikované drobné rány, eroze, ragády, popáleniny I. stupně, dekubity, prevence opruzení u dětí a dospělých apod.

129 Kč

Zobrazit

Ichtoxyl mast 30g

Ichtoxyl mast 30g - volně prodejný lék na vředy

Volně prodejný lék na vředy se používá k místní léčbě při kožních onemocněních, plísňových onemocněních, u omrzlin, proleženin, počínajícího nežitu a při trudovině.

74 Kč

Zobrazit

Traumaplant mast 100g

Traumaplant mast 100g - volně prodejný lék na vředy

Traumaplant je fytofarmakum, antiflogistikum. Mast s obsahem koncentrátu šťávy vylisované z čerstvě sklizené nati kostivalu cizího (Symphytum peregrinum) v emulzním masťovém základu s protizánětlivými účinky.

172 Kč

Zobrazit

Bepanthen® Plus krém 500mg/g+5mg/g 100g

Bepanthen® Plus krém 500mg/g+5mg/g 100g - volně prodejný lék na vředy

Krém k ošetření poranění kůže s rizikem infekce (odřeniny, oděrky, řezné rány), včetně chronických (proleženiny). Vhodný po epilaci i depilaci. Podporuje hojení ran a zabraňuje jejich vysušování. Rychle se vstřebává. Obsahuje regenerační a antiseptické léčivé složky.

358 Kč

Zobrazit

Infadolan 1600IU/g+300IU/g ung.30g II

Infadolan 1600IU/g+300IU/g ung.30g II - volně prodejný lék na vředy

Infadolan se používá na neinfikované drobné rány, oděrky, popáleniny I. stupně, na suchou popraskanou kůži, na trhliny v kožních ryhách. Infadolan je mast pro zevní použití obsahující vitamin A a vitamin D2.

69 Kč

Zobrazit

Bepanthen® krém 30g

Bepanthen® krém 30g - volně prodejný lék na vředy

Bepanthen® Krém je určen k léčbě drobných spálenin způsobených sluncem, radioterapií i běžných popálenin nižšího stupně. Na povrchu kůže vytváří film, dexpanthenol snadno proniká do kůže a v buňkách se mění na vitamín B5, který je pro organismus nepostradatelný k tvorbě a regeneraci kůže a sliznic. Vzhledem ke složení jej lze používat i k denní péči o pokožku kojenců.

149 Kč

Zobrazit

Contractubex dermální gel 20g

Contractubex dermální gel 20g - volně prodejný lék na vředy

Contractubex® je účinný volně prodejný lék na všechny typy jizev. Aktivně podporuje proces hojení kůže, pozitivně ovlivňuje vytváření jizev a snižuje další tvorbu jizev.

299 Kč

Zobrazit

Traumaplant mast 50g

Traumaplant mast 50g - volně prodejný lék na vředy

Mast na sportovní a úrazová poranění, pohmožděniny a vymknutí, bolesti svalů a kloubů, špatně se hojící otevřené rány.

112 Kč

Zobrazit

Cicaderma mast 30g

Cicaderma mast 30g - volně prodejný lék na vředy

Tradiční rostlinný léčivý přípravek používaný při poštípání hmyzem, drobných popáleninách, solárním erytému, povrchových poraněních malého rozsahu a při podráždění kůže.

129 Kč

Zobrazit

Panthenol Spray 130g

Panthenol Spray 130g - volně prodejný lék na vředy

Volně prodejný lék na vředy podporuje hojení odřenin, popálenin, opaření, špatně se hojících kožních transplantátů, trhlin v kůži atd.

145 Kč

Zobrazit

Solcoseryl 2.125mg/g+10mg/g 5g

Solcoseryl 2.125mg/g+10mg/g 5g - volně prodejný lék na vředy

SOLCOSERYL® podporuje hojení poškozené tkáně v ústní dutině a jeho léčivá složka lauromakrogol způsobuje povrchové znecitlivění a rychle utiší začínající a přetrvávající bolesti. Pasta vytváří díky svému přilnavému charakteru na ústní sliznici dlouhodobý ochranný povlak, který brání podráždění při jídle a pití. Bolest pomine za 1-3 minuty po nanesení pasty na bolestivé místo.

269 Kč

Zobrazit

Stratamed StrataXRT gel 20g

Stratamed StrataXRT gel 20g - volně prodejný lék na vředy

StrataXRT je flexibilní krytí pro prevenci a léčbu radiační dermatitidy. StrataXRT může být aplikován na radiační dermatitidu, poškozené plochy kůže, povrchové rány, popáleniny prvního a druhého stupně a povrchové popáleniny po ozařování.

1 481 Kč

Zobrazit

Ameda hojivá lanolinová mast 7g

Ameda hojivá lanolinová mast 7g - volně prodejný lék na vředy

Hydratuje, uklidňuje a urychluje hojení bolavých bradavek. Vhodná také na opruzeniny, vysušené rty, vysušená chodidla a paty a na mnoho dalších aplikací.

199 Kč

Zobrazit

You & Oil KI Bioaktivní směs Akné 5ml

You & Oil KI Bioaktivní směs Akné 5ml - volně prodejný lék na vředy

Je vaše pleť tak trochu "trouble-maker"? Tak jí kápněte tenhle terapeutický zážitek! Přírodní elixír z hojivého tamanu oleje, protizánětlivého lískového oleje a směsi antibakteriálních esenciálních olejů tea tree, levandule a rozmarýnu problematickou pleť ošetří a vyčistí.

269 Kč

Zobrazit

Na webu Volneprodejneleky.cz naleznete katalog volně prodejných léků, které lze následně objednat u partnerských obchodů. Informace o doméně Volneprodejneleky.cz jsou dostupné zde: Volneprodejneleky.cz - informace. Zajímají vás další volně dostupné služby nebo zboží? Na webu Volné domény na prodej najdete seznam volných domén k prodeji s garancí nejnižší ceny.

Zásady ochrany osobních údajů
Prodej domény
Copyright © 2023 Volneprodejneleky.cz.
Kontakt a reklama na tomto webu